+359 879 47 69 18

Email

info@poligraff.net

info.poligraff@gmail.com

Ударно начало на 1/4 финалните плейофи за бургаските отбори в родния волейболен елит

При жените "Дея Спорт" буквално изригна и изравни серията срещу "Славия", след убедителна победа с 3:0 гейма в зала "Младост".

Ударно начало с регистрирани победи в 1/4 финалните плейофи записаха трите бургаски отбора, състезаващи се в родния волейболен елит.

В домакинските си мачове в зала "Младост" тимът на "Дея Спорт" надигра варненския "Черно море" с 3:1 гейма при мъжете, а "Нефтохимик 2010" успя да обърне гостуващия "Берое" от 0:2 до 3:2 гейма.

Играе се до 2 победи от 3 мача. Реваншът между "Черно море" и "Дея Спорт" е днес, понеделник. от 18:00 часа във Варна.

"Берое" посреща "Нефтохимик 2010" в Стара Загора във вторник. Двубоят е от 18:30 часа.

При жените "Дея Спорт" буквално изригна и изравни серията срещу "Славия", след убедителна победа с 3:0 гейма в зала "Младост". Първата среща в София завърши с успех за "белите". Крайният победител, който ще продължи на полуфиналите ще бъде определен утре, вторник.

Мачът "Славия" - "Дея Спорт" в столичната зала "Панайот Пондалов" е с начален час 18:00 и ще бъде излъчен директнов ефира на БНТ 3.
ПОМОГНЕТЕ НА НОВИНИТЕ ДА ДОСТИГНАТ ДО ВАС!

Благодарим ти, че си тук и че предпочиташ нашите новини!

Посещавайки PoligrafF.NET, ти подкрепяш свободата на словото и независимата журналистика.