+359 879 47 29 18

+359 879 47 69 18

ФК Нефтохимик спечели с 2-0 в Българово

Зелените продължават без загуба в шампионата.

Нефтохимик записа трета поредна победа в първенството на А Областна група. Зелените се наложиха над домакините от Българово с голове на Рамис Исмаилов и Михаил Мирошник и продължават без загуба в шампионата.

Снимка: ФК Нефтохимик Бургас

Мачът премина изцяло под контрола на Нефтохимик. Още с първата атака на бургазлии те успяха да поведат с 1-0. Исмаилов получи пас на лявото крило и след като навлезе в наказателното поле елегантно вкара топката в далечния ъгъл на вратата. След гола Нефтохимик продължи да владее топката, но головите положения бяха рядкост. В края на полувремето след статично положение Михаил Мирошник все пак вкара втори гол във вратата на Българово и донесе още спокойствие в редиците на зелените.

Второто полувреме на срещата премина с повече единоборства и битка в средата на терена. До края отборите не успяха да си отбележат нов гол.

Нефтохимик: Тотев, Илчев, Бояджиев, Славов, Кръстев, Димитров, Славилов,Иванов, Попов, Исмаилов, Мирошник